فتنه ی 92 و 96

*راستی اگه یادتان باشد از ابتدای سال 91، تمام استراتژیست ها، نظریه پردازان، فتنه شناسان، پیش گوها ، جادوگرها، و«سیاست مداران» جناح راست بر این عقیده بودند که«فتنه ی سال 92 از فتنه ی سال 88، بزرگ تر است». بابت چنین پیش گویی بزرگی حضرات فوق الذکر به صورت فی سبیل الله، شبانه و روزی مطالعه کردند، مسائل را رصد و تحلیل کردند، جلسه تشکیل دادند، اطلاع رسانی کردند، اتمسفر روانی جامعه را کاملا مهیای مقابله با فتنه کردند و «دقیقا نظام را از مسائل پیش رو با خبر ساختند»، اما متاسفانه همان گونه که دیدیم این فتنه ی بنیان برافکن آمد و کشور ما را با خاک یکسان کرد!!!

* بینندگان عزیز! من هم اکنون در محل بقایای کشور فتنه زده ی ایران با شما صحبت می کنم. گفته می شود این کشور، در ابتدای سال 92 از صحنه ی روزگار محو شده است و جز گروهی تحلیل گر سیاسی خبره که هم اکنون در مقر فتنه شناسی کل کشور، مستقر هستند، چیزی از آن باقی نمانده است. دکتر عباسی عضو ارشد این گروه به خبرنگار ما گفته است: همان گونه که پیش بینی های ما در مورد نابودی آمریکا به تحقق پیوست، این بار هم الحمدلله و با دعای خیر مردم، فتنه ی 92 را به خوبی و دقت تمام پیش بینی کردیم. مرکز فتنه شناسی دکتر عباسی، قدرت این فتنه را 2/72 درجه در مقیاس ریشتر اعلام کرده است. کانون این فتنه در گسل شمالی تهران یعنی حوالی مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تشخیص داده شده است.

*ده ها گروه امدادی از سراسر کشور برای خفه کردن و دفن افرادی که احتمال زنده بودن شان می رود، به محل فتنه اعزام شده اند. تخریب پایه های اعتماد مردم ممکن است چند سال دیگر به طول بیانجامد. خسارت احتمالی فتنه ی 92، رقمی در حدود 156/704/36 میلیارد دلار اسرائیل، تخمین زده شده است. طبق برآوردهای نهایی، 329/ 613/ 18 واحد از منازل مسکونی به طور صد در صد ویران شده است. به رغم شدت این زلزله، که شیشه ی عینک کشورهای منطقه را هم لرزانده است، هنوز چند نفر با خیال راحت، به نوشتن سرمقاله و یادداشت روز خود ادامه می دهند. سخنگوی گروه فتنه شناسی می گوید: قرار است از همین لحظه، مسائل پیش روی انتخابات سال 96 را مو به مو پیش گویی کنند تا دیگر شاهد چنین «فجایع غیر طبیعی» نباشیم. ضمنا افراد مذکور، کشور را به 6 دانگ مساوی بین خود تقسیم کرده اند. و در حال بازگازی شبانه روزی آن هستند. به دلیل علاقه وافر گروه مذکور به گاز گرفتن کله ی همدیگر، شعار مهم آن ها چنین است:«دوباره می گازمت وطن». ایران خانم با شنیدن این شعار بدن اش مور مور شد.

* برادر ح، دیگر عضو ارشد گروه فتنه شناسی به خبرنگار ما گفت: فتنه ی 96 از فتنه ی 92 هم بزرگ تر و گسترده تر خواهد بود. وی از تمام کشورهای منطقه برای تخریب و خاک برداری کامل مناطق فتنه زده و ساختن شهرهای جدید، درخواست کمک کرد. وی گفت ما پایتخت کشور را به ونزوئلا منتقل خواهیم داد، چون دیدن همه روزه ی ننه ی چاوز، لطف دیگری دارد!!!

/ 2 نظر / 33 بازدید
قره ضیاالدینی

سلام آقای دکتر خیلی جالب بود ولی خیلی شبیه قلم نبوی است!!!

مهران

یخ نکنی نمک دون شرم بر اون دانشگاهی باد که به تو دکتری داده